home page | products | multimedia | contact   © Ulus Otomotiv 2005

 
MB , Willys , CJ5 , CJ6 , CJ7 , CJ8 , Wrangler , Wagoneer , Grand Wagoneer Cherokee , Liberty , Commander , Grand Cherokee

Ana Sayfa
Yedek Parça
Jeep Shop
İletişim


Logo

 

Ulus OTOMOTIV


Şirketimiz 1978 yılında kurulmuş olup Jeep, dodge ve Inter araçlarına ait yedek parçaları toptan sayışı ile faaliyetine başlamıştır. Daha sonra değişik araç motorlarına ait segman çeşitleri ithalatınada yönelmiş, ve bu konuda gerek A.B.D , gerekse yurt içinde bulunan dev markaların distribütörlüğü görevlerinide üstlenmiştir.

Türk Ordusunun ve bazı resmi dairelerin kullandığı araçlara ait yedek parça ihalelerine katılmış, ve sorumluluklarını layığı ile yerine getirmiştir.

Halen Jeep ( Cj5 , Cj6 , Cj7 , Cj8 , Willys , Wrangler , Cherokee , Grand Cherokee ) Yedek Parça ve aksesuarları konusunda yoğunlaşmış olup Dodge yedek parçaları ve değişil motorlara ait motor segmanları dalında toptan ve perakende satış faaliyetini sürdürmektedir.

Satışa sunulan mallar ABD, Kanada, Meksika, Fransa ve Tayvan gibi ülkelerden ithalat yoluyla; yurt içinden ise kalitesini ispatlamış markaların imalatçılarından temin edilmektedir.

Ayrıca Ordu'dan kayıtları silinen Cj5, Cj6 ve Cj8 araçları ihale ile satın alınmış olup bu araçların yenilenerek yada yenilenmedende satışları devam etmektedir.

1978'den bu güne 26 yıllık tecrübe ve birikimiyle, mevcut güçlü stokları ile Ulus Otomotiv konusunda otorite olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

 


 


Türkçe sayfa için tıklayınız

- M. Ömer Gölgeli -


 

   home page | products | multimedia | contact   © Ulus Otomotiv 2005